• oblasti
  • město
  • termín
Hodnoty v sociálních službách - Evropský certifikát pro pracovníky sociálních služeb
Kód: 621.18.M197.008.01
19.03.18
Pardubice
8 h
Lektor
Mgr. et Bc. Renáta Bělohlávková

Od roku 2006 do roku 2016 pracovala jako odborná pracovnice vzdělávání, lektorka (se specializací na sociální služby a poradenské programy pro dlouhodobě nezaměstnané) a manažerka (v Národních a regionálních individuálních projektech) pro naši společnost. Od srpna 2016 pracuje jako OSVČ a s naší společností je v intenzivní externí spolupráci. V současné době působí jako lektorka vzdělávání dospělých v oblasti sociálních služeb (lektoruje akreditované kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách a odborné sociální semináře), sociální práce a pomáhajících profesí, zabývá se poradenskou a terapeutickou činností. Je lektorkou a testerkou v programu European Care Certificate (Evropský certifikát v sociální péči). Na vysoké škole vystudovala pedagogiku a sociální práci a také doplňkové pedagogické studium vychovatelství. Kromě dlouholeté praxe ve vzdělávání dospělých pracovala jako pedagog volného času v oblasti školství a také v sociálních službách, jako sociální pracovnice a vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Absolvovala velké množství odborných kurzů a výcviků.

Co mi kurz přinese?
Seznámíte se základními hodnotami v sociálních službách dle konceptu BESCLO, které jsou nezbytné při poskytování sociální služby. Dále s významem dodržování těchto hodnot a v neposlední řadě s principy zachovávání mlčenlivosti při poskytování péče uživateli.
Anotace kurzu
Jednodenní kurz se zaměřuje na vymezení hodnot, které jsou nezbytné pro poskytování kvalitní sociální služby. Na příkladech z praxe je vysvětlen význam jednotlivých hodnot, které jsou dále zasazeny do platné legislativy (Úmluva o právech osob se zdravotním postižením, Listina základních práv a svobod, zákon o sociálních službách). Kurz se také věnuje oblasti respektování a podpory individuality uživatelů sociálních služeb a principům zachování mlčenlivosti.
Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a vedoucí pracovníky sociálních služeb.
Přednášky

19.03.18 08:30 - 15:00
Hodnoty v sociálních službách

Hodnoty v sociálních službách - Evropský certifikát pro pracovníky sociálních služeb
19.03.18
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím