Kariéra

Spojuje nás důvěra v naše služby a snaha naplnit potřeby klientů minimálně na sto procent. Nebojíme se změn a inovací. Je pro nás důležitá přátelská a otevřená komunikace.

Ať již chcete začít svou kariéru po studiu nebo rozvíjet svou praxi, jste na správném místě - přidejte se k nám.

Aktuálně hledáme

ODBORNÝ PRACOVNÍK VZDĚLÁVÁNÍ

Požadavky:
•         Min. středoškolské vzdělání
•         Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
•         Vynikající znalost práce na PC
•         Vysoké pracovní nasazení

Výhodou:
•         Praxe
•         VŠ vzdělání humanitního směru výhodou
•         ŘP sk. B
•         Lektorské zkušenosti

Náplň práce: lektorská a poradenská činnost, poradenská činnost v oblasti trhu práce, organizace vzdělávacích a poradenských programů, práce v oblasti zprostředkování zaměstnání, komunikace se klienty vzdělávání, lektory.

Práce na celý úvazek, nástupní plat 18 tis. Kč

Pracoviště: MARLIN, s.r.o., Uherské Hradiště

Životopisy zasílejte na email fiuraskova@marlin.eu, uzávěrka výběrového řízení 31.1.2018