• oblasti
  • město
  • termín
Letní kurz sebepoznání prostřednictvím psychodiagnostiky
Kód: 111.18.O013.010.01
22.08.18
Uherské Hradiště
10 h
Co mi kurz přinese?
Chcete na sobě pracovat?
Řešíte teď nebo v blízké budoucnosti životní změnu v zaměstnání (změnu pracovní pozice, návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené, přestup na jinou pracovní pozici) či jinou změnu ve svém osobním životě a potřebujete při ní podpořit?
Uvízli jste pracovně na „mrtvém“ bodě?
Nebo naopak máte před sebou více variant řešení a nevíte, která je pro vás ta nejvhodnější?
Chcete si zažít psychologické testování a zjistit, jak na tom jste?
Chcete poznat a pojmenovat Vaše silné/slabé stránky a pracovat na nich?
Nejdříve musíte poznat sami sebe!
Během letních prázdnin se zaměřujeme na osobnostní rozvoj, rozpoznání a definování osobnostního potenciálu, schopností, vlastností, intelektu a možnosti jejich uplatnění v praxi.
Anotace kurzu
Obsah kurzu:
- 6 vyučovacích hodin psychodiagnostického testování vedené psychologem se zaměřením na osobnostní vlastnosti a předpoklady, intelektové předpoklady a profesní zájmy a tendence
- 2 hodiny osobních konzultací s psychologem
Závěrečná zpráva zpracována psychologem, kterou si odnášíte a máte možnost v ní kdykoliv číst
Průběh kurzu:
Testování probíhá v průběhu 1 dne prostřednictvím psychodiagnostických metod, kdy vyplňujete různé dotazníky a testy.
Volené metody jsou navrženy tak, aby Vám poskytly co nejpřesnější obraz o Vaší osobnosti, schopnostech a intelektových předpokladech.
Po testování Vás čeká konzultace s psychologem, jejímž cílem je doplnění psychodiagnostického testování a upřesnění Vašeho očekávání.
Na základě získaných informací psycholog během 3 týdnů zpracuje závěrečnou zprávu obsahující jednotlivé podrobné výsledky testování, a následně Vám je bude při druhé konzultaci interpretovat, převádět do běžné praxe a života, pojmenuje Vaše silné/slabé stránky i klíčové rysy Vaší osobnosti, schopnosti, intelektové předpoklady, profesní zájmy a směry, kterých lze v praxi využívat (a možná objevíte i skryté vlohy…).
Zpráva Vám bude předávána během 1,5 hodinové závěrečné konzultace psychologem (ten ji s Vámi probere bod po bodu, vysvětlí Vám souvislosti výsledků, budete mít prostor se zeptat na detaily, proberete jednotlivé body včetně doporučení, jak s nimi dál pracovat).
Závěrečná zpráva je pouze Vaším majetkem. Odnesete si ji domů, abyste s ní nadále mohli pracovat.
Všechny informace o Vás jsou důvěrné.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je vhodný pro osoby, které:
- mají zájem se dále rozvíjet a pracovat na sobě
- potřebují podporu při řešení profesní či osobní změny

Kurz je vhodný i pro manažery/rky, osoby pečující o osobu blízkou, studenty na prahu pracovní kariéry, zaměstnance, kteří aktuálně řeší nové pracovní postupy, změnu pracovní pozici, osoby vracející na trh práce po rodičovské dovolené, osoby, které cítí, že potřebují podporu ve svém aktuálním rozhodování se v pracovní oblasti apod.
Letní kurz sebepoznání prostřednictvím psychodiagnostiky
22.08.18
Měsata Mayen 1536, Uherské Hradiště
3 300,- Kč bez DPH
3 993,- Kč s DPH
Počet volných míst: 10

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím