• oblasti
  • město
  • termín
Psychiatrické minimum - 2 denní
Kód: 111.18.M237.016.01
14.06.18
Uherské Hradiště
16 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Absolvent se orientuje v problematice duševních nemocí a umí použít a vysvětlit základní terminologii. Dovede popsat vybraná duševní onemocnění a behaviorální poruchy, včetně specifikace nepříznivé sociální situace, která z nich vyplývá a to jak duševní nemoc ovlivňuje, vnímání, prožívání a jednání člověka s duševním onemocněním. Absolvent se orientuje v systému psychiatrické a sociální pomoci lidem s duševním onemocněním.
Anotace kurzu
V rámci kurzu účastníci získají základní seznámení s problematikou psychiatrie a duševních nemocí. Na kurzu budou vymezeny profesní role a kompetence v péči o osoby s duševním onemocněním. Účastníci získají odpověď na otázky co je to duševní onemocnění, kde je hranice mezi duševní nemocí a zdravím. Budou seznámeni s vybranými duševními onemocněními a behaviorálními poruchami, s jejich příčinami, průběhem a s metodami léčby a pomoci. Důraz je na kurzu dáván na porozumění nepříznivé sociální situace vyplývající s duševního onemocnění, porozumění způsobu jakým lidé s duševním onemocněním vnímají, prožívají a jednají, a na porozumění specifických potřeb osob s duševním onemocněním.
Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách, pro sociální pracovníky a neformální pečovatele.
Přednášky

14.06.18 08:30 - 15:00
Psychiatrické minimum

15.06.18 08:30 - 15:00
Psychiatrické minimum

Související kurzy
19.06.2018Psychiatrické minimum - 2 denní
Psychiatrické minimum - 2 denní
14.06.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
2 290,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 15

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím