• oblasti
  • město
  • termín

Nejste si jisti, že objednávka proběhla v pořádku?

Pište objednávky na email: cerna@marlin.eu
Volejte na tel.: 773 300 990

Rozhodování s podporou
Kód: 621.19.M247.008.01
13.06.19
Pardubice
8 h
Lektor
Mgr. Martina Hurtová

Co mi kurz přinese?
Seznámíte se s konceptem rozhodování s podporou a naučíte se poskytovat podporu a pomoc při rozhodování osobám, které takovou podporu a pomoc potřebují. Naučíte se, že rozhodování s podporou respektuje osobní nezávislost a samostatnost lidí s postižením.
Anotace kurzu
Svoboda v rozhodování o sobě samém a svém životě je neodmyslitelnou součástí života každého z nás a ne jinak tomu je i v životě lidí s postižením.

Koncept rozhodování s podporou učí pomáhající pracovníky poskytovat pomoc a podporu při rozhodování lidem, kteří takovou podporu potřebují.

Účastníci kurzu se seznámí s principy a podstatou konceptu rozhodování s podporou, jeho postupy a vlivem na kvalitu života klienta. Absolvent kurzu získá znalosti v oblasti legislativy a zákonných podmínek v ČR ve vztahu ke konceptu rozhodování s podporou. Součástí vzdělávacího programu je praktický nácvik postupů rozhodování s podporou, aby bylo pro účastníky vzdělávacího programu snazší začlenit je do své běžné praxe s klienty.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pracovníkům v sociálních službách, sociálním pracovníkům a vedoucím pracovníkům sociálních služeb.
Přednášky

13.06.19 08:30 - 15:00
Rozhodování s podporou

Rozhodování s podporou
13.06.19
Marlin s.r.o., Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 7

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím