• oblasti
  • město
  • termín
Úvod do zvládání manipulace a lží v sociálních službách a sociální práci
Kód: 411.18.M234.008.01
12.04.18
Olomouc
8 h
Lektor
Mgr. Eva Tomanová

Co mi kurz přinese?
Kurz účastníky seznamuje s formami manipulace, typickými manipulačními strategiemi, lhaním a se způsoby zacházení s manipulací a lhaním při práci s klienty, včetně způsobů ochrany proti manipulaci. Podstatnou součástí kurzu je praktický nácvik jednotlivých způsobů zacházení s manipulací, rozbor modelových situací, vlastních zkušeností a hraní rolí.
Anotace kurzu
Při jednání s klienty v nepříznivé sociální situaci se pracovníci často setkávají s manipulací a lhaním ze strany klientů, toto jejich jednání se podílí na udržování a zhoršování jejich nepříznivé sociální situace. Zvládání tohoto jednání je důležitým aspektem při posilování klientů a podpoře jejich sociálního začlenění. V rámci jednodenního kurzu se účastníci seznámí s problematikou manipulace a lži při práci s klienty v sociálních službách a sociální práci.
Maximální počet účastníků: 20 osob.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro sociální pracovníky, sociální pracovníky na úřadech, pracovníky v sociálních službách a neformální pečovatele.
Přednášky

12.04.18 08:30 - 15:00
Úvod do zvládání manipulace a lží v sociálních službách a sociální práci

Úvod do zvládání manipulace a lží v sociálních službách a sociální práci
12.04.18
Lingua Centrum, U Stadionu 10, 779 00 Olomouc
1 190,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 12

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím