• oblasti
  • město
  • termín
MS Project - praktické příklady pro život projekťáka II
Kód: 111.17.C999.004.01
28.02.18
Uherské Hradiště
4 h
Lektor
Ing. Kateřina Bočková Ph.D., MBA

Projektová manažerka, pedagožka a lektorka Svoji praktickou, vědeckovýzkumnou, pedagogickou a publikační činnost zaměřuje do ekonomicko - manažerské oblasti s akcentem na projektové řízení. Je autorkou mnohých článků a publikací z oblasti projektového řízení, stejně tak několika významných knih. Absolventka Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně, obor Ekonomika a řízení stavebnictví. V rámci postgraduálního studia na téže fakultě aplikace projektového řízení. MBA Projektové řízení a plánování na Business Institutu v Praze. Pracuje na Vysoké škole DTI v Dubnici nad Váhom, jako zástupce vedoucího Katedry managementu a ekonomie. Současně je ředitelkou European School of Business and Management v Praze, přednáší v bakalářských, magisterských a MBA programech doma i v zahraničí.

Projektové řízení

Co mi kurz přinese?
Kurz volně navazuje na MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I

MS Project Vám představíme jako efektivní nástroj ke zjednodušení pracovního života.
Práce v MS Project se stává standardním požadavkem doby. Po zvládnutí několika kroků se Vám MS Project zalíbí, jedná se o jednoduchý a průhledný systém založený na obyčejném selském rozumu.
Většina projektů se pohybuje v idylickém prostředí, kde se řeší jen úkoly v čase, občas přibudou náklady. Za těchto podmínek je MS Project snadný a zvládne ho každý a hned. Trochu horší situace nastává při nasazení lidských zdrojů do projektu, práce se zdroji přináší konflikty zdrojů, přesčasy a nutnost přesnější práce. Časem přibývají ještě materiálové zdroje. Ale vše je řešitelné a naučíme Vás to v rámci kurzu MS Project - praktické příklady pro život projekťáka II.
Zpracováním krátkých případových studií v rámci kurzu si osvojíte základní techniky práce s MS Project jako je práce se zdroji, sestavování rozpočtu, úpravy cash flow projektu, aktualizace dat, práce s materiálovými zdroji, naučíte se ladit projekt s ohledem na vzniklé časové a zdrojové konflikty, zjistíte, jak sledovat průběh realizace projektu.
Anotace kurzu
Základní techniky práce s MS Project:
– Sledování průběhu realizace projektu, bez zdrojů
– Práce se zdroji, sestavování rozpočtu
– Výpočet zisku a úpravy cash flow projektu
– Aktualizace dat projektu
– Práce s materiálovými zdroji
Pro koho je kurz určen?
– Pro absolventy kurzu MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I.

– Pro zkušené projektové manažery, či členy projektových týmů nebo všechny ty, kteří mají ambice pracovat na projektových pozicích, a chtějí se naučit základní techniky práce s MS Project pro usnadnění života v kontextu plánovacích procesů projektu. Předpokládá se pouze základní znalost práce s Excelem, nepředpokládají se hlubší znalosti projektového řízení, ani ovládání programu MS Project, či absolvování kurzu MS Project - praktické příklady pro život projekťáka I.
Přednášky

28.02.18 09:00 - 14:00
9.00 – 11.30 výuka, 11.30 – 12.00 oběd, 12.00-14.00 výuka.

MS Project - praktické příklady pro život projekťáka II
28.02.18
MARLIN, s.r.o., Města Mayen1536, 686 01 Uherské Hradiště
1 500,- Kč bez DPH
1 815,- Kč s DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím