• oblasti
  • město
  • termín
Stres na talíři
Kód: 111.18.O895.008.01
30.08.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Bc. Michal Šalplachta DiS.

Diplomovaný psychoterapeut v poradenství a psychoterapii zaměřené na člověka.

Supervizor, poradce, lektor a psychoterapeut. Mým profesním posláním je přispívat k rozvoji lidí, týmů a organizací. Za základní nástroje při své práci považuji sebepoznání, reflexi vlastní zkušenosti, otevřený dialog s druhými. Rád poskytuji zdroje inspirace a srozumitelné modely pro uchopení reality. Mým cílem je podporovat kultivaci vlastní osobnosti a posílení schopností duševní práce.

Co mi kurz přinese?
Na kurzu se dozvíte, jak souvisí stress a emoce s jídlem. Jak funguje psychosomatika. Jak jídlo ovlivňuje naši náladu a životní spokojenost. Jak nás ovlivňují střevní bakterie a náš enterální (střevní) nervový systém. Jaký mají potraviny vliv na náš stres. Jak zvládat potravinový stres. Jak využít stravu ke zvládání stresu. Jak udržovat ve svém těle rovnováhu.
Anotace kurzu
Je celkem známé, že stres ovlivňuje různým způsobem to, co a jak jíme. Např.:“ jsem ve stresu tak si dám koláček“. Víte ale, že to funguje i obráceně? To, co jíme, ovlivňuje náš stres a naši náladu! A to mnohem více, než si lidé myslí. Jídlo nám může stres přivodit, stejně jako nám může od stresu pomoci. Na kurzu proniknete do tajemných vztahů mezi stresem, jídlem, naším trávicím systémem, enterálním (střevním) mozkem, střevními bakteriemi, naší psychikou a s psychosomatickými nemocemi, které vznikají z jídla a stresu.
Pro koho je kurz určen?
Kurz je určen pro zájemce o osobní rozvoj, zdraví životní styl a pro ty, kteří se chtějí naučit zvládat stres a emoce.
Přednášky

30.08.18 08:30 - 15:00
Stres na talíři

Stres na talíři
30.08.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
984,- Kč bez DPH
1 190,- Kč s DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím