• oblasti
  • město
  • termín
Time management v pomáhajících profesích
Kód: 111.18.M256.008.01
13.12.18
Uherské Hradiště
8 h
Lektor
Mgr. Miroslava Dohnalová

Absolventka Pedagogické fakulty UK v Praze. Má více jak 20 - ti leté profesní zkušenosti především v oblasti pedagogiky, sociální práce, psychologie a řízení lidských zdrojů. Andragogická a lektorská činnost je zaměřena zvláště na kurzy v oblasti vzdělávání dospělých “Zvyšování osobní efektivity”, “Time management”, “Komunikace a sociální dovednosti”, “Assessment Center” a “Trénování paměti”. V období 2006 - 9 aktivně pracovala v různých pozicích na vzdělávacích projektech financovaných z ESF. Od roku 2007 se v rámci rodinné firmy Donasy s.r.o. zabývá lektorskou činností zaměřenou zejména na trénování paměti a zvyšování mentální kondice. Dále pak na oblast vzdělávání v sociálních službách, státní správě, vzdělávání manažerů, středního managementu a veřejnosti. V rámci Univerzity třetího věku na Masarykově univerzitě Brno vyučuje v krátkodobých kurzech od roku 2011 "Techniky dobré paměti". Tyto kurzy jsou od roku 2015 v rámci téže univerzity rozšiřovány do domovů pro seniory JMK. Spolupracuje při vytváření metodik a tréninkových programů zaměřených na rozvoj kognice pro práci s lidmi s mentálním postižením a psychickým onemocněním. V roce 2016 získala certifikát autorizovaného letora a zároveň unikátní know-how a autorizaci pro zavádění programu „Towards Successful SeniorityTM“ metodou vrstevnického učení v České republice.

Co mi kurz přinese?
Účastník kurzu je seznámen s problematikou time managementu a umí jej využívat jako nástroj aktivního sebeřízení. Naučíte se rozlišovat co je naléhavé a co je důležité. Seznámíte se s plánovacími systémy a možnostmi jejich využití při organizaci práce a času.
Anotace kurzu
Bojujete při poskytování sociálních služeb s časem. Naučte se řídit svůj čas, plánujte efektivně své úkoly a zbavte se časového stresu. Na jednodenním kurzu se naučíte základní pravidla a postupy řízení času. Seznámíte se s time managementem I. až IV. generace. Naučíte se rozlišovat úkoly podle priorit, získáte přehled o plánovacích systémech a jejich využití při organizaci práce a času. Účelné plánování času vám pomůže lépe hospodařit se svými zdroji, zefektivní vaši práci a pomůže vám předcházet časovému stresu. Kurz je určen vedoucím pracovníkům sociálních služeb, sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách.

Maximální počet účastníků: 25 osob.
Pro koho je kurz určen?
Pro pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky a vedoucí pracovníky.
Přednášky

13.12.18 08:30 - 15:00
Time management v pomáhajících profesích

Time management v pomáhajících profesích
13.12.18
Marlin s.r.o., Města Mayen 1536, Uherské Hradiště 686 01
1 090,- Kč bez DPH
osvobozeno od DPH
Počet volných míst: 20

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím